Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sektörünüze ve projenize uygun mobil, masaüstü ve web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz. Hazır paket yazılım satışımız yoktur. Herhengi bir hazır yazılım kullanmanız durumunda yada önderdiğimiz durumlarda ise özelleştirme ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız.

Yazılım maliyetleri projenize ve isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Projenizi dinledikten sonra bir süreç çalışması yapıyoruz.  Değerlendirmelerimizin ardından ise net maliyeti sizinle paylaşıyoruz. Projenizle ilgili ek fikirler bulursak bunları sizinle ayrıca paylaşıyoruz. Proje maliyeti bütçenizin üzerinde olursa birtakım çözümler sunuyoruz. Projeniz kamu yararına bir proje ise fikri mülkiyetlerin korunması koşulu ile projenizi ÜCRETSİZ gerçekleştiriyoruz.

Siber güvenlik hizmetlerimizden en çok talep gören çalışmamız 5651 ve 6698 sayılı yasalarımızın gerekliliklerinin karşılanması yönündedir. Bunun yanında çeşitli yöntemlerde penetrasyon testleri gerçekleştiriyoruz. Penetrasyon testi sonucuna göre de açık kapatma ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

İtibar yönetim hizmetimizde internet ortamında adınıza yada kurumuza yönelik her türlü karalama ve zedeleyici içeriklerin kaldırılmasını sağlıyoruz. Öncelikle içeriklerin size ait olduğunu doğrulamamız ve içeriklerin kaldırılmasını tarafınızdan talep edildiğine yönelik resmi sözleşme sonrasında çalışma başlatıyoruz. Çalışmanın tamamlanma süresi içeriklerin bulunduğu interent sitesine ve içerik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.