Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
İTİBAR YÖNETİM İÇERİK KALDIRMA HİZMETLERİMİZ

İTİBAR YÖNETİM İÇERİK KALDIRMA HİZMETLERİMİZ

İnternet ortamında bulunan sizi rahatsız eden her türlü içeriklerin silinmesini sağlıyoruz

Teknolojinin gelişmesiyle kameralar gizli yada açıktan her an yanımızdalar. Ev içi güvenlik kameraları, su geçirmez cep telefonları, bilgisayar ve televizyonlarımızda bulunan web kameralar sayesinde istesekte istemesekte izlenmekteyiz

Teknoloji kullanımı sizleri paranoya olmaya itmesin. Dikkatli ve yerinde kullanıldığında hayatımızın her anını son derece kolaylaştırdığı gerçeğini unutmamalıyız.

Kullandığınız kamera veya kameralı cihazlara sızan bilgisayar korsanları bilginiz dışında özel görüntülerinize ulaşabilmekteler. Bu durum bilgisayar korsanları tarafından yapıldığı gibi size düşmanlık besleyen bir yakınınız tarafından da yapılabilmektedir.

Görüntülerinizin durumuna göre size iletişim kanallarınızdan ulaşılarak taciz ve tehdit yoluyla para talep etmekteler. Ödemeyi reddettiginizde yada ödeme yapacak durumunuz olmadığını belirttiginizde en genel cevap olarak "O halde görüntüleri internette satarım - izlenime sunarım reklamından daha çok kazanırım" oluyor.

Internete yada başkalarının eline geçen özel görüntüleriniz olursa ilk olarak ilgili makamlara başvurarak şikayette bulunun. Bunun ardından görüntüleriniz kaldırılması için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Internette bulunan içerikleriniz gizliliğinize önem verilerek kaldırılır.

Benzer konuyla karşılaşmanız durumunda lütfen tehditlere boyun eğmeyin. Çünkü istek ve talepleri kesinlikle bitmeyecektir.