Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
ŞİFRELİ DOSYALARDA ŞİFRE KIRMA  HİZMETLERİMİZ

ŞİFRELİ DOSYALARDA ŞİFRE KIRMA HİZMETLERİMİZ

Ofis dosyaları (Word, Excel, vb), sıkıştırma programları (rar, zip, vb) veya şifreleme programlarıyla şifrelenmiş dosyalarınızın ve donanımlarınızın şifresini çözüyoruz.

Dosya türü ve dosya boyutu farketmeksizin şifresini unuttuğunuz size ait olduğunu belirttiğiniz tüm şifrelerde dosyalarınızın şifresini kırarak teslim ediyoruz.

Şifre kırma işlemlerini brute force olarak bilinen ve dosyalarınıza kaba kuvvet saldırısı yaparak tahmin yoluyla şifre kıran programlarla yapmıyoruz. Çünkü bu sistemle şifre kırmak günümüz teknolojisiyle insan ömründen çok daha uzun sürmektedir. Örneğin karmaşık 10 karakterli bir şifrenin çözülmesi en güçlü bilgisayarda en başarılı kaba kuvvet programlarının çözeceği şifreler yüzyılları bulabilmektedir.

Biz ise şifre kırma işlemlerini yazılımsal ve tersine mühendislik teknikleri ile gerçekleştiriyoruz.  Bizim geliştirdiğimiz tersine mühendislik teknikleri ile en karmaşık ve en uzun şifrelerinizi en fazla 60 gün en kısa ise 3 gün içinde çözümleyerek tarafınıza iletiyoruz...