Sık Sorulan Sorular

CryptoLocker virüsü olarak bilinen fidye virüslerini temizleme süremiz en az bir saat sürmektedir. Bilgisayar, network ve diğer donanımlarınızın boyut ve yoğunluklarına bağlı olarak süre değişiklik göstermektedir.

CryptoLocker virüsü olarak bilinen fidye virüslerine maruz kalmış dosyalarınızı kurtarma süremiz en az 10 dakika en fazla ise 60 gündür. Bu süreler virüs türüne ve şifreleme tekniklerine göre değişiklik göstermektedir.

CryptoLocker virüsüne maruz kalmış dosyalarınızın kurtarılma oranı %100' dür. Bu oran bizden önce müdahale edilmiş aygıtlarda değişiklik göstermektedir. Özellikle dosya kurtarma yazılımı kullanarak yada şifrelenen depolama birimine başka kopyalamalar veya yüklemeler gerçekleştirme durumunda bu oran düşmektedir. Dosyalarınızın kurtarılma oranını düşürmemek için lütfen müdahale öncesi bizimle iletişime geçin.

CryptoLocker virüsü dosya kurtarma ücretimiz taban fiyatı 1500 TL + KDV' dir. Bu fiyat dosya boyutu ve virüs türüne göre değişiklik göstermektedir.

İtibar yönetim sistemlerinde siz referans olmak isteseniz bile biz kesinlikle referans göstermiyoruz. 

İnternet ortamında olan neredeyse bütün içerikler siliniyor. Resim, video veya metinsel içerik olması farketmiyor.

Bu hizmetimiz için bazı durumlarda ücret talep etmiyoruz. Ücretli yapmamız gereken çalışmalarda ise taban ve tavan fiyat bilgileri kesin ve net olarak veremiyoruz. Bizimle iletişime geçmenizin ardından silinmesini istediğiniz içeriklerin incelenmesi ve bulundukları internet ortamına göre fiyat uygulamamız değişiklikler göstermektedir.

Bilgi Talep Formu