Gizlilik Taahhüdümüz

Gizlilik Taahhüdümüz

Gizlilik Taahhüdümüz

Asumona Bilgi Teknolojileri Yazılım Siber Güvenlik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi üzerinden almış olduğunuz ürün veya hizmetlerde referans olmak istememeniz durumda almış olduğunuz ürün ve hizmet üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz ve referans gösterilmezsiniz. 

Kişisel verileriniz (iletişim bilgileri, kullanmakta olduğunuz panel ve şifreleriniz, üyelik ve alışveriş geçmişiniz) asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Referans olmak istemeniz durumunda almış olduğunuz ürün ve hizmeti yeni müşteri adaylarımızla paylaşmanızı istemeden önce müsaitlik durumunuzu ve bilgilerinizi, müşteri adayımızı tarafınıza bildirmeden ve tanıtmadan önce bilgi paylaşımını kesinlikle yapmamaktayız.

NOT: İtibar yönetim sistemleri kapsamında yaptığımız tüm çalışmalarda tarafınızca istenilse bile bilgilerinizi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmıyor ve sizi referans olarak göstermiyoruz. Hem gizliliğinize önem veriyor hemde yeni kazançlar için sizi üzen konuları başkalarıyla paylaşmayı etik bulmuyoruz. Bu konuda ısrarcı olmadığınız için teşekkür ederiz.

Bilgi Talep Formu