ŞİFRELİ DOSYA KURTARMA VE ŞİFRE KIRMA

ŞİFRELİ DOSYA KURTARMA VE ŞİFRE KIRMA

Ofis dosyaları (Word, Excel, vb), sıkıştırma programları (rar, zip, vb) veya şifreleme programlarıyla şifrelenmiş dosyalarınızın ve donanımlarınızın şifresini çözüyoruz.

Dosya türü ve dosya boyutu farketmeksizin şifresini unuttuğunuz size ait olduğunu belirttiğiniz tüm şifrelerde dosyalarınızın şifresini kırarak teslim ediyoruz.

Şifre kırma işleminden sonra dosyalarınızı kesinlikle açmıyoruz. Şifre kırma işlemi bittiğinde sistemimiz tarafından oluşturulan son logları sizinle paylaşıyoruz. Şifre kırma işlemi tamalandığından teslimata kadar olan tüm aşamaları bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan canlı yayın sistemiyle anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Tersine mühendislik alanında uzman ekibimiz tarafından şifreleriniz %100 oranda kırılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz programın yayımcıları dahil olmak üzere kesinlikle şifrenin kırılmadığını belirten kurumlar mevcut olsada Türkiye Cumhuriyeti' nde Asumona Bilgi Teknolojileri Yazılım Siber Güvenlik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bu işi sizler için çözmüştür.

Şifre kırma işlemlerini brute force olarak bilinen ve dosyalarınıza kaba kuvvet saldırısı yaparak tahmin yoluyla şifre kıran programlarla yapmıyoruz. Çünkü bu sistemle şifre kırmak insan ömründen çok daha uzun sürmektedir. Örneğin karmaşık 10 karakterli bir şifrenin çözülmesi en güçlü bilgisayarda en başarılı kaba kuvvet programlarının çözeceği şifreler yüzyılları bulabilmektedir.

Biz ise şifre kırma işlemlerini yazılımsal ve tersine mühendislik teknikleri ile gerçekleştiriyoruz.  Bizim geliştirdiğimiz tersine mühendislik teknikleri ile en karmaşık ve en uzun şifrelerinizi en fazla 60 gün en kısa ise 3 gün içinde çözümleyerek tarafınıza iletiyoruz...

Ayrıca https://asumona.com.tr/haberdetay/winrar-rar-winzip-zip-axcrypt-axx-vb-dosyalarin-sifre-kirma-islemleri-profesyonel-ekip-tarafindan-cozuldu.html haberimizide inceleyebilirsiniz.

ŞİFRELİ DOSYA KURTARMA VE ŞİFRE KIRMA

Paylaş

Bilgi Talep Formu