Silinen Değil Şifrelenen Dosyaları Kurtarıyoruz

Silinen Değil Şifrelenen Dosyaları Kurtarıyoruz

  • 213 Okuma
  • 26 Haziran 2021, 02:12

Merhaba;

Yoğun talep ve istek üzerine duyuru mahiyetinde böyle bir haber yazısı yazma gereği duyduk. Yanlış anlaşılmalara yer vermemek için dikkatli şekilde okumanızı rica ederiz.

Biz; Asumona Bilgi Teknolojileri Yazılım Siber Güvenlik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak SİLİNEN VERİLERİNİZİ KURTARMIYORUZ.

Silinen verilerde kurtarma işlemlerini yalnızca KOLLUK KUVVETLERİ, SAVCILIK VE MAHKEME TALEPLERİ doğrultusunda kurtarıyoruz. Bunun dışında bireysel başvuruları kabul etmiyoruz. Silinen verilerin kurtarılması işlemlerinde bize referans olan gerçek ve tüzel kişilerle, meslektaşlarımıza ve bizden hizmet alarak memnun kaldığı için referans olup bizi öneren herkese teşekkür ederiz. Silinen verilerini kurtardığımız tüm kurum, kuruluş ve gerçek kişiler resmi izin belgeleri ile başvurdukları için işlem yapılmıştır. Bunlar dışında tarafımızca kesinlikle işlem yapılmamaktadır.

Silinen verilerinizle ilgili internette binlerce ücretli/ücretsiz yazılım sunulmaktadır. Yazılımsal çözüm bulunmadığında ülkemizdeki birçok profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz. Konuyla alakalı deneyiminiz veya bilginiz yoksa yazılımsal çözümlere başvurmadan önce uzman firmalardan bilgi almanızı öneririz. Aksi halde verilerinizi geri kurtarılmayacak şekilde bozabilirsiniz. En basit örnek olarak üzerine yazma işlemleri gibi.

Biz; Asumona Bilgi Teknolojileri Yazılım Siber Güvenlik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak veri kurtarma işlemlerinde virüs sebebiyle bozulmuş veya şifrelenmiş dosyalarınızın kurtarılmasını sağlıyoruz. Buna en iyi örnek fidye virüsü olarak bilinen cryptolocker virüsleri ile şifrelenmiş yada bozulmuş dosyalarınızdır. Virüs sebebi ile bozulmuş tüm dosyalarınızı virüs türü farketmeksizin kurtarma işlemleri yapmaktayız. Bunun için verilerinizin size ait olduğunu sözleşmede belirtmeniz yeterlidir. Bununla birlikte yasal haklarınızı savunmak için ve suçun üzerinin kapanmasına sebep olmamanız için emniyet birimlerine şikayetçi olmanızı öneririz.

 

Bilgi Talep Formu