15 Temmuz Mesajımız

15 Temmuz Mesajımız

  • 128 Okuma
  • 15 Temmuz 2021, 03:00

Geçmişten tevarüs edilen husumet ve huzursuzlukların bugünkü zaman diliminde farklı yol ve yöntemlerle tedavülde bulunması devamlı surette tetikte ve teyakkuz halinde olmamızı gerektirmektedir.

Fetihlerimizin intikamını, zaferlerimizin rövanşını almak için kuyruğa giren Türk düşmanlarının hiç boş durmadığı, ya doğrudan ya da devşirdikleri hainlerle rehavetimizi kollayıp müsait bir ortam yokladıkları bilinen bir husustur.

Çağlar değişip tarih nehri hızla aksa da karanlık senaryoların hep aynı, değişenin ise sadece zulüm figüranları olduğu bellidir, milli bellekte bütünüyle mahfuzdur. Gelişmelere tarih şuuruyla bakıldığında her meseleyi kolaylıkla tasnif ve tefrik etmek elbette mümkün ve mutlaktır

Melanet Gülen çetesi 15 Temmuz'da Türk Milleti'ne silah çekmiş, son şansını denemiş, son kozunu oynamıştır. Darbe kisveli işgal girişimine direnen büyük Türk milleti 15 Temmuz'da destan destan büyümüş, bağımsızlık onuruna, bekasına ve kutlu varlığına şehadeti göze alarak leke düşürmemiştir. Ankara'da İstanbul'da Türkiye'nin her yerinde darbecilerin gasp ettiği tanklar altında ezilseler de teslim olmayan, korsan savaş uçaklarının sortileri ve sonik patlamalarına boyun eğmeyen, helikopterlerden açılan ateşlere #hedef olsa da korkmayan, meydanlarda, yollarda, köprülerde direne direne devleşen aziz #millet evlatlarıyla ne kadar övünsek azdır.

15Temmuz'da ihanet imanı yenememiştir. 15 Temmuz'da batıl Hakk 'ı alt edememiştir. MilliBirlik ve dayanışma ruhu şerefsiz akını yerle bir etmiştir.

Bizim ne kaybedecek vatanımız ne bölünecek milletimiz vardır!

Bilgi Talep Formu